• Jakt05 1

Dombås, 24. - 25. juni 2005

Jämthund    

Lørdag, dommer: Berget, Arild
Søndag, dommer: Smedbakken, John    

Juniorklasse - Hannhund    

  Lørdag Søndag

Jacko Ii13691/05, 02/06/05
Nylund, Kjell, Skaberud, 2338 Espa Nylund, Kjell, 2338  Espa
(S JCH S UCH Fäbobergets Nix - NORDV-02 NV-03 NORDUV-02 Jaktvollens Jackita)

1JK, 1JKK, HP 1JK, 1JKK, HP, CK, 1BTK, BIM

Åpen Unghund Klasse - Hannhund    

Veikulåsens Birk05560/05, 03/12/04
Østby Marianne/Strøm Lars E, Blåveisvn 11, 2034 Holter
Skiaker LeifOg Liv, 2690  Skjåk 
(N FIN UCH FIN JCH Vasurin Elvis - Korvenkontion Bertta)

1AUK, 2AUKK 2AUK

Jaktvollens Hunter03417/05, 12/01/05
Berget, Atle Erik, 2665 Lesja
Kvam Snorre Ward Og Eilertsen Nina Mari, 7355  Eggkleiva
(INT N S UCH N J(B)CH N J(L)CH Jaktvollens Sarek - Ackers Tja-Tja)

2AUK 3AUK
Karpo14636/05
Grønbrek, Silje B/ Idstad, Tor I, Volbu,, 2940 Heggenes
1.JKK, 2AUK  

Åpen Klasse - Hannhund    

Jaktvollens Zahr08992/04, 04/03/04
Hammer, Arnt, Kveståsen 1, 7977 Høylandet
Kvam Snorre Ward Og Eilertsen Nina Mari, 7355  Eggkleiva
(INT N S UCH N J(B)CH N J(L)CH Jaktvollens Sarek - N UCH SV-04 Tulta)

1AK 1AK, 1VK

Zicco11818/04, 03/03/04
Kveen, Egil, 2680 Vågå
Stormyrengen, Jon Reidar, 2676  Heidal
(N UCH N J(L)CH Elgkollen's Sako - Västjämtens Sessan)

2AK 1AK

Juniorklasse - Tispe    

Huhtian BettyFin33485/05, 16/05/05
Stormyrengen, Jon R/ Staum, Eva, Myrvang, 2676 Heidal
Mäkinen, Asko, Finland
 (N FIN UCH Larsudden's Zorro I - FIN JCH FIN UCH Huhtian Inkku)

1JK, 3JKK 1JK, 1JKK, HP, CK, 3BTK

Axa13694/05, 02/06/05
Nylund, Kjell, Skaberud, 2338 Espa
Nylund, Kjell, 2338  Espa
(S JCH S UCH Fäbobergets Nix - NORDV-02 NV-03 NORDUV-02 Jaktvollens Jackita)

1JK, 2JKK Stilte ikke

Veikulåsens R-M Frida23666/05, 01/09/05
Olsen, Rune/ Robøle, Oddrun, Dale, 2950 Skammestein
Skiaker LeifOg Liv, 2690  Skjåk
(FIN UCH FIN JCH Mustankorven Rambo - FIN JCH FIN UCH Kuorikan Miina)

1JK, 1JKK, HP 1JK, 2JKK

Åpen Unghund Klasse - Tispe    

Bjønnhjellen's Bjørk07749/05, 05/02/05
Granheim, Arvid, Soltun, 2635 Tretten
Sandin Arne Og Liv Rode, 2743  Harestua
(S J(L)CH S UCH Ryvikens Viskas - N S J(L)CH N S UCH Bjønnhjellen's Jenta)

1AUK, 3AUK 1AUK, 2AUKK, HP

Mira15246/04, 25/06/04
Musdalslien, Kjell Gudbrand, Musdal, 2635 Tretten
Nylund, Kjell, 2338  Espa
(SJCH SUCH Ackers Vicke - NORDV-02 NV-03 NORDUV-02 Jaktvollens Jackita)

1AUK, 1AUKK, HP, CK, 2BTK Stilte ikke

Jaktvollens Cha Cha03420/05, 12/01/05
Hammer, Arnt, Kveståsen 1, 7977 Høylandet
Kvam Snorre Ward Og Eilertsen Nina Mari, 7355  Eggkleiva
(INT N S UCH N J(B)CH N J(L)CH Jaktvollens Sarek - Ackers Tja-Tja)

1AUK, 2AUKK 1AUK, 1AUKK, HP

Västjämtens CatjaS69198/2004, 19/11/04
Flugsrud, Anders, Hamarvn 240, 2614 Lillehammer
Antonsson, Peter, Sverige
(S UCH S JCH Bleckås Khan - Akka)

Stilte ikke 1AUK, 3AUKK

Jaktvollens Ronja Røverdatter03432/05, 23/01/05
Bleken, Kristian, Lade Alle, 7041 Trondheim
Kvam Snorre Ward Og Eilertsen Nina Mari, 7355  Eggkleiva
(INT N S UCH N J(B)CH N J(L)CH Jaktvollens Sarek - N UCH SV-04 Tulta)

2AUK Stilte ikke

Åpen Klasse - Tispe    

Arja20613/04, 04/04/04
Hvattum, Vegard, Ilstad, 2640 Vinstra
Myromslien, Odd Arne, 2642  Kvam
(SJCH Gräsmyrs Dallas - N J(L)CH Haugmyra's Birka)

2AK 2AK
Mira15246/04, 25/06/04
Musdalslien, Kjell Gudbrand, Musdal, 2635 Tretten
Nylund, Kjell, 2338  Espa
(SJCH SUCH Ackers Vicke - NORDV-02 NV-03 NORDUV-02 Jaktvollens Jackita)
Stilte ikke 1AK

Västjämtens BillanS14469/2004, 01/01/04
Stormyrengen, Jon Reidar, Myrvang, 2676 Heidal
Antonsson, Peter, Sverige
(SUCH SJCH Våndarvets Jesper - Akka)

2AK 1AK, 1VK, CERT

Championklasse - Tispe     

N UCH N J(B)CH NV-04 Asplias Rita20262/02, 08/10/02
Torjul, Aina, Oppigarden, 6629 Torjulvågen
Ven Einar, 7200  Kyrksæterøra
(N J(B)CH Asplias Birko - N J(B)CH Bjønnhjellen's Stella)

CK, 1CHK, 1BTK, BIR CK, 1CHK, 1BTK, BIR

Norsk Elghund Grå    

Lørdag, dommer: Berget, Arild
Søndag, dommer: Smedbakken, John
 
Juniorklasse - Hannhund    

Lasse24465/05, 25/05/05
Steine, Jan Ole, Leirflaten, 2676 Heidal
Sveen, Olav Leif, 2676  Heidal
(Vågåflyens Rapp - Lassi)

2JK Stilte ikke

A.F.Elgkrona's Rapp17110/05, 17/05/05
Hjelle, Per Fr, Konglevn 24, 2480 Koppang
Fossmo Arne, 2630  Ringebu 
(N UCH N J(L)CH Bamse I - Elgheias Pia)

1JK, 1JKK 1JK, 1JKK, HP

Vindmyras Prins Sarek09502/05, 11/04/05
Hølmen, Asbjørn, 2642 Kvam
Gruehaugen Bent/ Grindvoll Anita, 2150  Årnes
(N UCH N JCH Losnabakken's Prins Kalix - N J(L)CH Jerva)

2JK Stilte ikke

Losnabakken's Garm20170/05, 03/09/05
Byrløkken, Amund, 2672 Sel
Langset Geir, 2634  Fåvang
(N J(L)CH Zorro - Vindmyras Chani)

2JK Stilte ikke

Pelle19112/05, 21/08/05
Dokken, Ole Gunnar, 2640 Vinstra
Stenumgård, Knut, 2634  Fåvang
(N J(L)CH Zorro - Frøya)

1JK, 2JKK 1JK, 2JKK

Åpen Unghund Klasse - Hannhund    

Makro24099/04, 30/10/04
Hermann Sissel Og Kjell Johan, Leksdal, 7650 Verdal
Hegg, Knut, 2422  Nybergsund
(INT N UCH N J(B)CH NORDV-03 Pei Fang Dog - Tjelderåsen's X-Mika)

1AUK, 1AUKK, HP, 2VK, CK, 3BHK 1AUK, 1AUKK, HP, 1VK, CERT, 3BHK

King 211189/05, 28/02/05
Forseth, Erlend, Olstad, 2653 Vestre Gausdal
Stokkeland Johan/ Ellefsen Jostein, 1440  Drøbak
(Elgåsen's Karo - N J(L)CH Storbringens Tyra)

2AUK Stilte ikke

Unas Turbo14451/05, 07/03/05
Solås, Steinar Magne, 2656 Follebu
Rimstad Unn S Og Asbjørn, 6630  Tingvoll
(N J(B)CH B-R Birk - N J(B)CH Pei Fang F-F Tiara)

2AUK 2AUK

Elgjakten's Vaktmann02539/05, 11/01/05
Storhaug, Bernt, 2666 Lora
Lagesen Erling, 7717  Steinkjer
(N J(B)CH Elgjakten's Elgfall - Nunivak Tuija)

3AUK Stilte ikke

Tjelderåsen's Dd-Måns06704/05, 19/03/05
Aaboen, Ruth/ Gundersen, Jonny, 2690 Skjåk
Hermann Sissel Kristin, Hermann Kjell Johan, 7650  Verdal
(N UCH Fjellskogen's Varg - Turte)

1AUK, 4AUK Stilte ikke

Zarek02688/05, 17/09/04
Kaurstad Hanne B/ Mathisen Jørn T, Kongsvn 25, 2634 Fåvang
Mosebakken, Sverre, 2676  Heidal
(Nordkroken Knotten - Nusse)

1AUK, 3AUKK Stilte ikke

Losnabakken's Marco17708/04, 18/08/04
Yndestad, Tore, Setrev 4, 6007 Ålesund
Langset Geir, 2634  Fåvang
(N J(L)CH Zorro - Elgkrona's Mira)

2AUK 2AUK

Pei Fang Felix24889/04, 30/08/04
Kjøglum, Bjørn Arve, Ånes, 7977 Høylandet
Holmli Marianne, Holmli Brynjar, 7650  Verdal
(Kjusokdalens Kompis - N J(B)CH Pei Fang Frida)

1AUK, 2AUKK 1AUK, 2AUKK, HP, 2VK

Åpen Klasse - Hannhund    

Fant10717/04, 23/01/04
Simenstad, Svein Arne, Bakliveien 306, 2625 Fåberg
Dahlen, Asbjørn, 6638  Osmarka
(Varg - Tiril)

1AK Stilte ikke

King24519/03, 17/09/03
Steine, Jan Ole, Leirflaten, 2676 Heidal
Sveen, Olav L, 2676  Heidal
(Vågåflyens Rapp - Lassi)

3AK Stilte ikke

Bamse21504/04, 10/05/04
Mjønes, Aase, Flesvik, 7257 Snillfjord
Kløften, Eugen, 2010  Strømmen
(Grom - Hovland's Tale)

2AK 1AK, 3VK

Klang07367/04, 21/03/04
Skauerud, Oddbjørn, Kvitebergvn 1, 2900 Fagernes
Sørbøen, Magne Øystein, 3571  Ål
(N UCH N JCH Losnabakken's Prins Kalix - Tina)

1AK, 3VK Stilte ikke

Veikulåsens I-R Rusken17914/04, 02/04/04
Gjærum, Geir-Vidar, Gjærumv 79, 3729 Skien
Skiaker LeifOg Liv, 2690  Skjåk
(FINUCH FINJCH Iisun Ilu - Tuuliharju Rali)

2AK 2AK

Tjelderåsen's Aa-Rex06660/04, 07/03/04
Nygård, Idar, Gausemel, 6763 Hornindal
Hermann Sissel Kristin, Hermann Kjell Johan, 7650  Verdal
(N UCH Fjellskogen's Varg - N J(B)CH Tjelderåsen's Z-Gjendine)

1AK, 4VK 2AK

Loffen07117/04, 18/03/04
Aam, Helge, Melsvegen, 6150 Ørsta
Aam, Helge, 6150  Ørsta
(N J(L)CH Zorro - K-T Haug-Tussa)

2AK Stilte ikke

Kvitskjæret's Basse08627/04, 18/02/04
Haugen, Gudbrand, 2630 Ringebu
Breen Torgeir, Bjørn Arild, Cecilie Og Kåre, 2164  Skogbygda
(N UCH N J(L)CH Kvitskjæret's Fant - N J(L)CH Berta)

1AK 1AK, CK, 4BHK
N J(B)CH King13795/03, 24/03/03
Kveum, Ivar, Klebervn 35, 2670 Otta
Mosebakken, Sverre, 2676  Heidal
(Nordkroken Knotten - Nusse)
Stilte ikke 1AK, 3VK
Fenris10936/04
Vole, Chr., 2686 Lom
1AK, 1VK, CERT, 2VKK  
Fant 10717/04
Simenstad, Svein Arne, 2625 Fåberg
2AK  

Championklasse - Hannhund    

N UCH Raulandheias Loke02716/03, 02/01/03
Loftsgarden, Halvor, 3884 Rauland
Loftsgarden Halvor, 3884  Rauland
(N J(L)CH Raulandheias Timo - Trollelgen's Hirvi)

CK, 2CHK, 4EHK CK, 2CHK, 2BHK

N S UCH N S J(L)CH Trollelgen's Iver17660/02, 26/04/02
Frostad, Rolf, Sognavn 14, 3400 Lier
Frostad Rolf, 3400  Lier
(Trollelgen's Birk - N UCH Nordigarden's Gry)

CK, 1CHK, 1BHK, BIR CK, 1CHK, 1BHK, BIR

INT N UCH N J(B)CH NV-05 Varjdalen's Kaiser04341/00, 03/02/00
Stene, Mildrid Og Even, Ressvn 64, Meldal, 7335 Jerpstad
Stene Even, Stene Ellen, 7335  Jerpstad
(NORDUCH NORDJCH J Pöllöperän Beny - N J(B)CH Varjdalen's Kaisa)

CK, 3CHK, 5BHK CK, 3CHK, 3BHK

Norsk Elghund Grå Tisper    

Lørdag, dommer: Smedbakken, John
Søndag, dommer: Berget, Arild

Juniorklasse - Tispe    

 

Kaisa11243/05, 11/04/05
Astad, Jon Arne, Solsidavg 16, 6631 Batnfjordsøra
Haugum, Håkon, 7213  Gåsbakken
(INT N UCH N J(B)CH NV-05 Varjdalen's Kaiser - N UCH N JCH Elgjakten's Kimber Line)

1JK, 2JKK Stilte ikke

Tussi20210/05, 16/06/05
Karlsen, Bjarne, Faarlund, 2848 Skreia
Bergheim Harald/Annel/Larstuen S, 2850  Lena
(Karro - Bella)

2JK 1JK, 1JKK

Tora17222/05, 15/04/05
Løkken, Tor A, Fuglåsvn 114, 1488 Hakadal
Dalum Odd Og Jan Erik, 2665  Lesja
(Ramses - Selbusjøens Sira)

2JK Stilte ikke

Smalmyras Rr-Pia08041/05, 29/03/05
Torjul, Noralf, 6629 Torjulvågen
Lileng Sverre, 2427  Plassen
(N UCH N J(L)CH Rago - INT N UCH N J(B)CH NORDV-04 Smalmyras Td-Raisa)

2JK Stilte ikke

Reina17992/05, 14/06/05
Vole, Jørgen, 2686 Lom
Vala, Tom, 3848  Morgedal
(N UCH Fjellskogen's Varg - N UCH Ronja Av Jeskefjell)

1JK, 1KK, HP, CK, 4BTK Stilte ikke

Ylva17993/05, 14/06/05
Midtbøen, Anne Ragnhild Og Geir H, Slettmgåsvn 70, 3850 Kviteseid
Vala, Tom, 3848  Morgedal
(N UCH Fjellskogen's Varg - N UCH Ronja Av Jeskefjell)

2JK Stilte ikke

Førsdølen's Janka14446/05, 03/04/05
Moland, Torunn Og Åge, 3750 Drangedal
Festervoll May-Britt, Festervoll Henning, 3870  Fyresdal
(N J(L)CH Koimyra's Ero - N UCH N J(L)CH Solbråten's Jerva)

2JK 2JK
Losnabakken's Luna15968/05, 30/04/05
Halmøy, Kjell, Tollvn 7, 6620 Ålvundeid
Langset Geir, 2634  Fåvang
(N J(L)CH Elgklöfen's Täppaz - N UCH Snerta)
Stilte ikke 2JK
Raya26588/05, 15/07/05
Gulløien, Per Arne, 2560 Alvdal
Eskedal, Anne Lise, 2560  Alvdal
(N UCH N J(L)CH Knektedammen's Figo - Sissja)
Stilte ikke 2JK
A.F.Elgkrona's Tara21033/05, 10/07/05
Brenden, Jan Erik Og Kristine V, 2630 Ringebu
Fossmo Arne, 2630  Ringebu
(N UCH N J(L)CH Bamse I - N JCH Älg Ols Ronja)
Stilte ikke 1JK, 2JKK
15965/05 2JK  

Åpen Unghund Klasse - Tispe    

Føysa02469/05, 04/02/05
Fjerdingren, Arnstein, 2690 Skjåk
Løseth, Jan Petter, 7232  Lundamo
(Havahaugen's Mauser - Pei Fang Hera)

1AUK, 3AUKK 1AUK, 3AUKK

Losnabakken's Driva12953/05, 12/03/05
Ramen, Kari, Bøverdalen, 2687 Bøverdalen
Langset Geir, 2634  Fåvang
(N UCH N JCH Losnabakken's Prins Kalix - Kiara)

2AUK Stilte ikke

Midtskogmarkas Bossy23714/04, 23/10/04
Hoel, Halvor, Bjørndalssetra, 7340 Oppdal
Myrhaug Rune M Og Skjevik Ragnhild H, 7340  Oppdal
(N S J(L)CH Pann - N J(B)CH Gråfelddråpas Raya)

2AUK Stilte ikke

Veiderens Wb Sara05424/05, 16/03/05
Dalbakk, Jørn Gisle, 2550 Os I Østerdalen
Østgård Rune Og Merethe, 3570  Ål
(N J(L)CH Veikulåsens Wiggen - N UCH Binne)

2AUK 1AUK, 4AUKK

Trollelgen's Mille11295/05, 27/02/05
Frostad, Rolf, Sognavn 14, 3400 Lier
Frostad Rolf, 3400  Lier
(N J(L)CH N UCH Raulandheias Pan - Trollelgen's Sherpa)

2AUK 1AUK, 2AUKK

Smalmyras Td-Arja05686/05, 01/03/05
Kveum Ivar/ Flatmoen Ann Kristin, Klebervn 35, 2670 Otta
Lileng Sverre, 2427  Plassen
(INT N UCH N J(B)CH NORDV-03 Pei Fang Dog - INT N UCH Tjelderåsen's V-Taiga)

1AUK, RES-AUKK 2AUK

Smalmyras Td-Tyri05685/05, 01/03/05
Trøen, John, Nordli, 7480 Ålen
Lileng Sverre, 2427  Plassen
(INT N UCH N J(B)CH NORDV-03 Pei Fang Dog - INT N UCH Tjelderåsen's V-Taiga)

1AUK, 1AUKK, HP 2AUK
Varjdalen's Kr Tinka08553/05, 13/03/05
Haugen, Amund, 2670 Otta
Stene Even Og Ellen, 7335  Jerpstad
(N UCH NV-99 R-B Rein - N UCH N J(B)CH NORDV-02 NV-02 Varjdalen's Kali)
1AUK, 4AUKK 1AUK, 1AUKK, HP, CK, 2BTK
Tussi 14969/05
Mølmshaug, Arild, 2668 Lesjaskog
1AUK, 2AUKK  

Åpen Klasse - Tispe    

Elgjakten's Topsi22449/02, 29/10/02
Krohn, Iver Olav, Gryttenvn 9, 6300 Åndalsnes
Lagesen Erling, 7717  Steinkjer
(N J(B)CH Elgjakten's Elgfall - Båbua's Elgtussa)

2AK 2AK

Vilja08340/04, 17/03/04
Ekse, Ragnar, 3570 Ål
Stein, Kai, 3570  Ål
(INT N S UCH N S J(L)CH Ragg - Oda)

2AK 2AK

Isabell18276/04, 12/05/04
Sveen, Olav Leif, Nymovn 11, 2676 Heidal
Sveen, Olav L, 2676  Heidal
(Vågåflyens Rapp - Lassi)

2AK Stilte ikke

Goya18763/04, 11/04/04
Thørn, Per Arnth, Johan Kviknesv 10, 7374 Røros
Haugum, Håkon, 7213  Gåsbakken
(Odin - N UCH N JCH Elgjakten's Kimber Line)

1AK, 4VK 2AK

Frøy18764/04, 11/04/04
Haugum, Håkon, Bjørkly, 7213 Gåsbakken
Haugum, Håkon, 7213  Gåsbakken
(Odin - N UCH N JCH Elgjakten's Kimber Line)

1AK, 2VK 1AK, 2VK

Elglosens Troya08140/04, 09/03/04
Jorkjen, Jan, Myra, 4848 Arendal
Jorkjen Jan, 4848  Arendal
(N UCH N J(L)CH Bamse I - INT N UCH N J(L)CH Rydingens Gilda)

1AK 1AK

Elgstølen's Tyra13181/04, 08/03/04
Riseng, Ingolf, 2636 Øyer
Olsen Gustav, Olsen Per Gustav, 3410  Sylling
(N UCH N J(L)CH Bamse I - Elgstølen's Rugga)

1AK, 4VK Stilte ikke

Smalmyras Td-Kita03102/04, 22/01/04
Lileng Sverre Og Roger, 2427 Plassen
Lileng Sverre, 2427  Plassen
(INT N UCH N J(B)CH NORDV-03 Pei Fang Dog - INT N UCH Tjelderåsen's V-Taiga)

1AK, 1VK, CERT, 1BTK, BIM 1AK, 1VK, CERT, 3BTK

Silba Von Sørbøen07370/04, 21/03/04
Kristianstuen, Aud, 2635 Tretten
Sørbøen, Magne Øystein, 3571  Ål
(N UCH N JCH Losnabakken's Prins Kalix - Tina)

1AK, CK, 4VTK 1AK

Stella20247/01, 11/05/01
Frikstad, Rudolf, 2670 Otta
Holen, Åse Og Arne, 2676  Heidal
(Peik - Hovland's Stella)

2AK Stilte ikke

Snerta08519/03, 09/03/03
Bøye, Inger, 2690 Skjåk
Øien Paul Og Wanja, 2683  Tessanden
(Totto - Skavåsen's Laika)

1AK 1AK

Vindmyras Chani06688/04, 04/03/04
Langset, Geir, Olderlykkja, 2634 Fåvang
Gruehaugen Bent Og Grindvoll Anita, 2150  Årnes
(N UCH N JCH Losnabakken's Prins Kalix - N J(L)CH Jerva)

1AK Stilte ikke

Raulandheias Jagi02719/03, 02/01/03
Loftsgarden, Henry, 3864 Rauland
Loftsgarden Halvor, 3884  Rauland
(N J(L)CH Raulandheias Timo - Trollelgen's Hirvi)

1AK, 3VK 2AK
Mira10437/06, 06/06/03
Bakås, Bård Ove, Hessdalslia, 7380
Ålen Bakås, Bård Ove, 7380  Ålen 
(Tiko - Raya)
Stilte ikke 2AK
Tinka 11629/04
Skattebo, Kjell, Volbu, 2940 Heggenes
Stilte ikke 2AK
Veteranklasse - Tispe    
Trixi 08349/99, 27/02/99
Engum, Tor Einar, Høglund, 2630 Ringebu
Stilte ikke 2VK

Championklasse - Tispe     

Losnabakken's Sassi03715/03, 22/01/03
Bakke, Jo Terje, 2634 Fåvang
Langset Geir, 2634  Fåvang
(N JCH FIN UCH FIN JCH Nurmelan Rolle - INT N UCH Bella Av Høstskog)

CK, 1CHK, 2BTK  

Norsk Elghund Sort    

Lørdag, dommer: Smedbakken, John
Søndag, dommer: Berget, Arild

Juniorklasse - Hannhund    

Birk Av Bjønnsteg09241/05, 22/04/05
Kaurstad, Morten Og Randi Blytt, Kongsvn 8, 2634 Fåvang
Varanes Leiv T., Teigen Marit, 5453
1JK, 1JKK, HP, CK, BHK, BIR 1JK, 1JKK, HP, CK, 1BTK, BIR

Åpen Unghund Klasse - Hannhund    

Azzo04887/05, 29/01/05
Nave, Kai, 6711 Bryggja
Nave, Kai, 6711  Bryggja
(Aiko - Kiara)

1AUK, 1AUKK, HP 2AUK

Saug's Kaiser22087/04, 26/09/04
Storvik, Tor Helge, Eikevoll, 6940 Eikefjord
Saugestad Einar, Saugestad Ulrik, 7790  Malm
(Fjell - Topsy)

1AUK, 2AUKK 1AUK, 1AUKK, HP

Teddy07577/05, 28/02/05
Skjelnes, Jostein, Nesttunbrekken 59, 5221 Nesttun
Bårdgard, Johannes, 6858  Fardal
(N J(B)CH INT N UCH NV-01-02-03 Spitz - Stella)

2AUK Stilte ikke
Arjo07676/05, 20/02/05
Trøite, Iver, Trøite Østre, 7520 Hegra
Trøite, Iver, 7520  Hegra
(N UCH Frolingens Rex - Sari)
Stilte ikke 2AUK

Veteranklasse - Hannhund    

 

Labben44091/91, 27/09/91
Skjelnes Gunnar, Bergegrend
Flaat Siri, 3629  Nore
(Sefu - Rønninglia's Sasha)

2AK Stilte ikke

Åpen Klasse - Tispe    

Fort Hjort Bambi00835/04, 07/12/03

Lilleng, Elnar, Juløyvn 68, 7500 Stjørdal
Bjørnbet, Tore, 7028  Trondheim
(King - N J(B)CH Gurue)

1AK, 2VK 1AK, 2VK

Frolingens Mira03971/04, 30/01/04
Flatås, Arve, Flatåsen, 7600 Levanger
Flatås Arve, 7600  Levanger
(N UCH N J(B)CH Kiro Av Harvehaugen - N UCH Spora)

1AK 1AK, 1VK, CERT, 2BTK

Championklasse - Tispe    

N UCH Bjerkedalens JentaS59980/2003, 19/09/03
Skirbekk, Oddvar, 2415 Heradsbygd
Maurtvedt, Per, Sverige
(Joker - SJCH Dunja)

CK, 1CHK, 1BTK, BIM CK, 1CHK, 1BTK

Svensk Hvit Elghund    

Lørdag, dommer: Smedbakken, John
Søndag, dommer: Berget, Arild

Åpen Klasse - Tispe    

Skorgebo's Ashja06678/02, 11/03/02
Daugstad Tori Og Jan Inge, 6392 Vikebukt
Hoel Anna, Hoel Geir Peter, 6390  Vestnes
(NV-99-05 NORDV-02 Bork - N VCH Vesla)

1AK, CK, 1BTK, BIR Stilte ikke

Vestsibirsk Laika

Søndag, dommer: Berget, Arild

Åpen Unghund Klasse - Hannhund    

Lord11444/05, 18/03/05, Brun/Rød
Brækken, Ola John, 2665 Lesja
Sørø, Vera Louise, 7026  Trondheim
(N UCH N J(B)CH Felix Av Krokslett - Vega)

Stilte ikke 2AUK

Jämthund    

Lørdag, dommer: Berget, Arild
Søndag, dommer: Smedbakken, John

Åpen Unghund Klasse - Hannhund    

63431/05 2AUK  

 

GEHK PÅ FACEBOOK

Sponsorer

UNZWA
Lesja Fjellstyre