• Jakt05 1

Dombås 21- juni 2008 (dag 1, del 1)

Gudbrandsdal Elghundklubb, Dombås, 21.06.2008 - 21.06.2008
1
DAG 1
SPISSHUNDER
Jämthund
Ring: 2 Dommer: Haagenrud, Nils-Erik
Juniorklasse Hannhund
0001
Hjortlias Bonzo
03754/07, 11/02/07, Grå E: Stenvoll, Odd A., 2560 Alvdal
O: Torjul, Aina, 2322 Ridabu (INT N UCH N J(B)CH
Bäckmyras Isak Iii - INT N S UCH N S J(B)CH Asplias Rita)
2JK
Åpen Klasse Hannhund
0002
Bleikenlia's Zorro
03722/06, 03/03/06, Grå E: Holen Len
e Og Svein, Sundflovn 61, Koppang, 2480 Koppang O: Løvbrøtte,
Asgeir, 2760 Brandbu (N UCH N J(L)CH King - N UCH N J(L)CH Sari)
1AK 1AUKK CK 1BTK BIM
0003
Buster
06424/04, 10/03/04, Grå E: Haugen, Hans Ma
gne, 2685 Garmo O: Løvtjernet, Halv
ard, 2224 Austmarka (S J(L)CH Ajax -
Tail Tip's Fonsi I I I)
Ikke møtt!
Brukshundklasse Hannhund
0004
Veikulåsens R-M Ekko
23662/05, 01/09/05, Grå E: Andreassen, Tom Freddy, Herrev
eien 164, 3960 Stathelle O:
Skiaker Leif Og Liv,
2690 Skjåk (FIN UCH FIN JCH Mustankorven
Rambo - FIN JCH FIN UCH Kuorikan Miina)
1BK 1BKK
Jämthund tisper
Ring: 1 Dommer: Gilde, Arne
Juniorklasse Tispe
0005
Hjortlias Raya
03758/07, 11/02/07, Grå E: Hidemstrædet, Iva, Nordherad,
2680 Vågå O: Torjul, Aina, 2322 Ridabu (INT N UCH N
J(B)CH Bäckmyras Isak Iii - INT N S UCH N S J(B)CH Asplias Rita)
1JK 1JKK CK 1BTK BIR
0006
Frøy
15289/07, 21/04/07, Grå E:
Skoglund, Morten, Frøyasveg. 3, 2817 Gjøvik
O: Hvalstad, Knut, 2843 Eina (S J(L)CH S UCH
Sörombäckens Brasse - Norrbo-Stugans Sava)
2JK
Åpen Klasse Tispe
0007
Kaya
20818/06, 10/04/06, Grå E: Dokk, Bjørn
Håkon, 2647 Sør-Fron O: Sagmoen, Knut
Arne / Arne Støholen, 2500 Tynset (S
JCH S UCH Ryda Tallens Grappo - Nilla)
2AK
Norsk Elghund Grå
Ring: 2 Dommer: Haagenrud, Nils-Erik
Juniorklasse Hannhund
0008
Ragg
17390/07, 26/04/07, Grå E: Engen, La
rs, 2665 Lesja O: Vingebakken, Per Idar, 2848 Skreia (FIN UCH NORD J(L)CH
Peukaloisen Nikke - Veiderens Tiffi)
2JK
0009
Tass
14946/07, 31/05/07, Grå E:
Ulsanden, Kåre, Rusten, 2680 Vågå O: Øyn
ebråten, Eilev, 3550 Gol (Sacko - Tinka)
2JK
0010
Dyrøyas Storm
13587/07, 21/05/07, Grå E: Hvattum, Vegard Ilstad Gård,
2640 Vinstra O: Bergum Elin Og Johansen Johan,
9311 Brøstadbotn (SJ(LÖ)CH SUCH Tresunds Izor - N J(B)CH Dyrøyas Mille Gyda Venla)
2JK
0011
Mäentaustan Puhti
FIN28456/07, 24/04/07, Grå E: Skiak
er, Leif, Bergsrud, 2690 Skjåk O: Markkula, Tatu, Finland (SJCH SUCH
Båtforsens Kaj - FIN JCH V-06 Mäentaustan Pitsi)
Ikke møtt!
0012
Sasso
13451/07, 22/03/07, Grå E: Lillefjell Andreas
/ Aakervik Svein, Hatling, 7717 Steinkj
er O: Lillefjell, Andreas, 7717 Steinkjer
(Tväråforsens Zorro - Eme)
1JK 1JKK HP
0013
Gokstadhaugen's Birk Jr
14528/07, 31/05/07, Grå E: Ellen Og Knut Rusvik,
Richard Olsensv 2, 1532 Moss O: Sørum Irene E H
Og Odd Gustav, 3271 Larvik (N S J(L)CH Birk - N J(B)CH Linnea)
Ikke møtt!
0014
Raising
00438/08, 30/08/07, Grå E: Hattfje
lldal, Kåre, Bjørkliveien 2, 8690 Hattfjelldal
O: Hattfjelldal, Kåre,
8690 Hattfjelldal (INT
N
CAN UCH N J(B)CH Grom - CANCH Daggarwoods Its Hip Tobesquare)
3JK
0015
Skinnemoens Dino
15139/07, 02/06/07, Grå E: Morønnin
g, Bjørn, Moan, 2560 Alvdal O: Eidal Leif, 3350 Prestfoss (N UCH N J(L)CH
Elglosens Varg - N J(L)CH Skinnemoens Tara)
1JK 2JKK HP
0016
Svartkamplia's Rusken
19951/07, 14/08/07, Grå E: Dokken,
Rune, Kjorstadbakken, 2647 Sør-Fr
on O: Brandstad, Johan, 2640
Vinstra (Marco Av Lirebu - Sikka)
2JK
0017
P-D Balto
20672/07, 06/03/07, Grå E: Dag Jensvold / Peder Løvenskj
old, Rustenv 203, 2608 Lillehammer O: Lundberg, Bjørn
Willy, 2410 Hernes (N J(L)CH Puck - N S J(L)CH N S UCH Blomskogens Kaisa)
Ikke møtt!
Unghund Klasse Hannhund

0018
Sl-Jappen
09461/07, 11/02/07, Grå E: Gj
efsen, Arvid, 2651 Østre Ga
usdal O: Stetrud, Jan Tore, 2656 Follebu (N J(L)CH N UCH
Lasse - Kasurilan Siru)
2AUK
0019
Vindmyras Zarek
12551/07, 25/02/07, Grå E:
Riseng, Ingolf,Rismoen, Øyer, 2636 Øy
er O: Gruehaugen Bent Og Grindvoll
Anita, 2150 Årnes (N UCH N JCH Losnabakken's Prins Kalix - NJ(L)CH Jerva)
1AUK 3AUKK
0020
Stoj
10622/07, 01/03/07, Grå E: Sannes, Per-Erik
, Bulivegen 102,2670 Otta O: Bakke, Jo Terje Og Tone Merete, 2634 Fåvang (INT
N UCH N J(B)CH NORDV-06 Fenris - N UCH NORDV-06 Losnabakken's Sassi)
1AUK 2AUKK
0021
A.F.Elgkrona's Max
05862/07, 25/12/06, Grå E: Dokk
en, Ole Gunnar, Byrevegen 70, 264
0 Vinstra O: Fossmo Arne, 2630
Ringebu (N J(L)CH A.F.Elgkrona's Eno - N JCH Älg Ols Ronja)
2AUK
0022
Vindmyras Klang
12553/07, 25/02/07, Grå E: Kruke, O
dd Arne,2636 Øyer O: Gruehaugen Bent
Og Grindvoll Anita, 2150 Årnes (N
UCH N JCH Losnabakken's Prins Kalix - N J(L)CH Jerva)
2AUK
0023
Losnabakken's X T-Rusken
09456/07, 15/01/07, Grå E: Bakke,Tone Merete Og
Jo Terje, Bekkelund, 2634 Fåvang O: Langset
Geir Og Berit, 2635 Tretten (FIN JCH FIN UCH Kallioran
nan Tälli - N J(L)CH N UCH NORDUV-02 Losnabakken's Xena)
1AUK 1AUKK CK 1BHK BIR
Åpen Klasse Hannhund
0024
A.F.Elgkrona's Bjønn
19535/06, 02/07/06, Grå E: Lundbakk
en,Jan, Kjonnåsvn 1, 2630 Ringebu O: Fossmo Arne, 2630 Ringebu
(N J(L)CH A.F.Elgkrona's Eno
- A. F. Elgkronas Tinca)
Ikke møtt!
0025
Tjelderåsen's Ee-Varg
06717/05, 22/03/05, Grå E: Steineha
ugen,Thorstein, 2685 Garmo O: Hermann Sissel Kristin, Hermann Kjell
Johan, 7650 Verdal (N UCH Fjellskogen's Varg - N J(B)CH Tjelderåsen's Z-Gjendine)
Ikke møtt!
0026
Sandungskalven's Bamse
05399/06, 29/12/05, Grå E: Martins
en,Aslaug Iren, Jonsrud, 3534 Sokna
O: Nilsen Gunnar H, 0890 Oslo
(N J(L)CH Karro - N J(L)CH Sandungskalven's Frøya)
3AK
0027
Losnabakken's King Trollbotn
15171/06, 20/05/06, Grå E: Lie,John, 2637 Øyer
O: Langset, Geir, 2635 Tretten (N J(L)CH Zorro -
N UCH Snerta) 1AK 1AKK
Produsert med DogWeb-Arra Norsk Kennel Klubs system for arrangører
Gudbrandsdal Elghundklubb, Dombås, 21.06.2008 - 21.06.2008
2
Brukshundklasse Hannhund
0028
Teo Heat
06277/06, 26/03/06, Grå E: Kongsli, Tryg
ve G, 2640 Vinstra O: Ringen, Annika
Og Henning/ Dragerengen, Atle, 2847
Kolbu (N J(L)CH Tass - N J(L)CH Milla)
2BK
0029
Losnabakken's Garm
20170/05, 03/09/05, Grå E: Byrløkke
n, Amund, 2672 Sel O: Langset Ge
ir, 2635 Tretten (N J(L)CH Zorro -
Vindmyras Chani)
1BK 1BKK
0030
Pelle
19112/05, 21/08/05, Grå E: Do
kken, Ole Gunnar, 2640 Vinstra O: Stenum
gård, Knut, 2634 Fåvang (N J(L)CH Zorro -
Frøya)
1BK 3BKK
0031
Gokstadhaugen's Svipp
08976/06, 08/04/06, Grå E: Sørum Irene
og Gustav, Rømminga, Vestmarka,
3271 Larvik O: Sørum, Irene,
3271 Larvik (N S J(L)CH Birk - N J(B)CH Linnea)
1BK
0032
Odin
11771/03, 15/04/03, Grå E:
Sørlundsengen, Knut,Tyttebærvn 8, 2635 Tre
tten O: Bjerke, Odd Erik, 2610 Mesnali (N
UCH N JCH Losnabakken's Prins Kalix - N J(L)CH Tinka)
Ikke møtt!
0033
N UCH Pei Fang Storm
11021/06, 03/02/06, Grå E: Rimstad,
Asbjørn/ Holmli, Brynjar, Flata, 6630 Tingvoll O: Holmli Marianne
Og Brynjar, 7650 Verdal (FIN UCH FIN JCH NO
RDV-01 Faitas Fait - N J(L)CH Elgbua's Sari)
1BK 2BKK CK 3BHK
Championklasse Hannhund
0034
N UCH SV-07 NORDV-07 Kato
08298/06, 09/04/06, Grå E:Normo,
Roald, A. Slettensveg 13, 86
61 Mosjøen O: Normo, Roald,
8661 Mosjøen (INT N CAN UCH N J(B)CH Grom - INT NUCH NJ(BL)CH NORDV03 NV04 Luna)
1CHK 1CHKK CK 2BHK
Norsk Elghund Grå tisper
Ring: 1 Dommer: Gilde, Arne
Juniorklasse Tispe
0036
Gyda
09842/07, 10/05/07, Grå E: Røv, Kjell,
Skogvn 31, 6150 Ørsta O: Pedersen, Gei
r-Arne, 8226 Straumen (Bamse - Leydi)
1JK 2JKK
0037
Elgheias Rikki
05225/08, 14/06/07, Grå E: Rusvik, Knut/ Strand, Per Arne,
Richart Olsensv. 2, 1532 Moss O: Hornås Ole-Petter A.,
1940 Bjørkelangen (N UCH Elgheias Ragg - N UCH Donna)
Ikke møtt!
0038
Elgi
13710/07, 12/04/07, Grå E: Groven, Ingmar, 2662 Dovre O:L
illebakken, Vegar, 2552 Dalsbygda (N UCH N J(B)CH Joppe -
Timba)
1JK 1JKK
Unghund Klasse Tispe
0035
A.F.Elgkrona's Bonita
05866/07, 25/12/06, Grå E: Harvei
, Asbjørn, Vestlivn 20, 1482 Nittedal O: Fossmo Arne, 2630 Ringebu
(N J(L)CH A.F.Elgkrona's Eno - N JCH Älg Ols Ronja)
1AUK 2AUKK

GEHK PÅ FACEBOOK

Sponsorer

UNZWA
Lesja Fjellstyre